Преимущества работы с компанией Био Тест Мед

ООО "Био Тест Мед"– компания, успешно работающая на рынке медицинских услуг уже более десяти лет. У нас вы можете получить квалифицированную консультацию и приобрести высококачественную продукцию для медицинских учреждений Украины.

У нас есть все необходимые условия для качественной работы:

 • Налаженные партнерские отношения с крупнейшими зарубежными партнерами - всемирноизвестные бренды (SARSTEDT AG&Co KG, Institut Virion\Serion GmbH, MILLIPORE S.A.S., YL INSTRUMENT CO., Ltd.)
 • продуманная товарная линейка
 • отработанная логистическая цепочка, включающая в себя большой центральный склад и доставку товара по всей Украине
 • команда высококвалифицированных специалистов, индивидуальный подход к клиенту и гибкая система скидок.
Всегда в наличии на нашем складе:
 • Расходные материалы из пластика для медицинской диагностики и ухода за пациентами (Системы забора крови - S-Monovette®, Microvette®)
 • Расходный материал из пластика и оборудование для промышленных, исследовательских лабораторий, а также для лабораторий охраны окружающей среды. (Пробирки, планшеты, наконечники, пипетки, контейнеры для биологических проб)
 • тест-системы для in-vitro диагностики (SERION ELISA classic)
 • Фильтрационное оборудование и расходные материалы для научных, аналитических и клинических исследований
 • Системы очистки воды для лабораторий
 • Наборы для клеточной и молекулярной биологии, антитела, реагенты
 • Вся продукция соответствует международным и украинским стандартам, имеет международные сертификаты (ISO 13485:2016, CE) и регистрацию в Минздраве Украины.

Доброго дня, шановні клієнти компанії “Біо Тест Мед”

Доводимо до Вашого відома, що конкурентна боротьба в Україні набуває спотворених
форм та маскується під святе — під війну, патріотизм та національні інтереси України.

Під цими гаслами 27.09.2018 р. був здійснений розбійний напад на компанію “Біо Тест Мед”, під час якого нападники здійснили пограбування офісного обладнання, деяких особистих речей працівників та документів підприємства, печаток, штампів та факсиміле, тобто тих речей, які необхідні для функціювання підприємства. Після цього почалися дзвінки з вимаганням грошей та погрозами.

Також, в інтернеті з'явилися заказані статті та пости в соціальних мережах, в яких лунають різні звинувачення та підозри в співпраці з тимчасово окупованими територіями (це неможливо фізично та документально), торгівлю неіснуючими товарами (Sarstedt не виготовляє шовний матеріал та голки для зшивання ран), також розміщуюся документи, які сфальсифіковані з використанням викрадених печаток, штампів та факсиміле нашого підприємства.

При написанні цих статей та постів дуже підривається поняття журналістської етики та моралі. Інформація подається тільки зі сторони замовника, який має лише свої матеріальні інтереси та вигоди, при цьому, не звернувшись до нашої компанії, задля об'єктивності подання інформації.

Вся ця низькопробна дезінформація не відповідає дійсності, в чому Ви могли переконатися протягом, більше ніж 15 років співпраці з нашим підприємством.

Ми працюємо та завжди працювали виключно згідно чинного Законодавства України та вимогам митного, податкового, цивільного кодексу, дозвільної системи МОЗ та маємо на всю свою діяльність підтверджувальні документи, дозволи, сертифікати та інші документи, підтверджуючи легальність всіх аспектів нашої роботи на ринку України.

З нашою компанією працюють низка європейських виробників, які допомагають нам поширити на ринку України найкращі товари для лабораторій та лікувальних закладів
задля того, щоб українці мали можливість отримувати якісні аналізи, коректні призначення по лікуванню хвороб, щоб наша нація була здорова, щаслива та успішна. Наші європейські партнери підтримують нас в цій ситуації, адже добре знають, що зараз під святими гаслами в Україні, деякі люди вирішують свої бізнесові інтереси.

Не дивлячись на перепони, які нам організовують конкуренти, ми віримо в справедливість та в правоохоронну систему в державі (офіційні звернення із заявами про цей злочин ми подали до Національної поліції, Служби Безпеки України та ін.).
Ми продовжуємо працювати та виповнювати свої обов'язки перед клієнтами та зарубіжними партнерами.

Дякуємо всім нашим клієнтам, які вже обізнані про цей випадок і підтримали нас — нам це дуже важливо. 

НАША ГРУППА КОМПАНИЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

callback (заказать обратный звонок)

Ваше имя 
Телефон 
Пожалуйста, введите код: qbbr Защита от спама