Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Біо Тест Мед — обладнання для медичних лабораторій

Шановні клієнти та партнери, дорогі співвітчизники! Колектив «БІО ТЕСТ МЕД» з радістю повідомляє, що роботу компанії повністю відновлено.

Наші консультаційний, логістичний та фінансово-економічний відділи працюють для вас та продовжують обробляти замовлення та відгружати товар по всій Україні.

Чекаємо на ваші замовлення та консультуємо з будь-яких питань з 9 до 17. Зв'язатися з нами.

Як компанія допомагає медичним закладам України.

🇺🇦 Дякуємо, що залишаєтесь з нами! Працюймо разом задля Перемоги! 🇺🇦

Био Тест Мед

«Біо Тест Мед» - постачальник якісних медичних матеріалів та ІФА наборів до медичних і дослідницьких лабораторій. На ринку продажів підприємство перебуває понад 10 років. Компанія сформована у 2006 році під керівництвом акціонерного товариства, що має досвід у галузі реалізації медикаментів і обладнання.

Перші кроки новоствореного підприємства — продаж наборів для взяття крові, що стали невід’ємним стандартом сучасної медицини. Біо Тест Мед пропонує матеріали, які пройшли сертифікацію, суворий контроль і реєстрацію відповідно до чинного законодавства України.

Використання перевірених товарів лабораторної діагностики збільшує ефективність досліджень, а також підвищує безпеку працівників у медичній галузі.

Успіх компанії досягнутий завдяки налагодженій співпраці з відомими іноземними підприємствами. Діловими партнерами фірми є великі світові бренди: Sarstedt AG & Co, Institut Virion \ Serion, і звичайно ж Millipore S.A.S.

«Біо Тест Мед» має ретельно продуману лінійку медичних товарів, що поставляються, та пропонує клієнтам гнучку систему знижок.

Медичні установи завжди потребують витратних матеріалів. «Біо Тест Мед» забезпечує своєчасну доставку продукції Sarstedt завдяки перевіреній стратегії логістики та наявності централізованого складу.

Склад «Біо Тест Мед» являє собою спеціалізоване закрите приміщення з високими стелажними конструкціями. Санітарні правила і норми для приміщень такого типу педантично дотримуються, адже це важливий фактор, який впливає на стан товарів, та забезпечує безпеку співробітників. Персонал вміло розміщує товар на складі з урахуванням заповненості стелажів, в залежності від групи товарів і зазначеного на них температурного режиму. Співробітники складу регулярно спостерігають за збереженням продукції та дотриманням умов її зберігання.

Био Тест Мед склад  логистика Био Тест Мед 

Сучасний складський облік – важлива складова логістичної системи нашої компанії. Відділ логістики суворо стежить за дотриманням регулярного як електронного, так і паперового документообігу, який супроводжує надходження, переміщення і відпуск товарів.

Запобігання пошкодженню товарів – важлива ланка транспортної системи нашої компанії. Вона реалізовується на всіх етапах ввезення, зберігання і доставки товару клієнту. Своєчасне отримання товару нашими клієнтами – один з пріоритетів «Біо Тест Мед». Ми методично плануємо і здійснюємо відвантаження товарів та контролюємо, що б продукція приїжджала з усіма потрібними документами.

Доставка товару здійснюється брендованим транспортом «Біо Тест Мед». Окрім цього, доставка може проводитися іншими перевізниками і узгоджується індивідуально.

Био Тест Мед доставка  курьерская доставка Био Тест Мед 

Продукція, що постачається

«Біо Тест Мед» пропонує якісну медичну продукцію та обладнання лабораторної діагностики. Асортимент пластикових матеріалів, які поставляються безпосередньо з Німеччини, охоплює різні галузі досліджень:

 • Медична діагностика пацієнтів
 • Промисловість
 • Діагностичні набори ІФА для «in-vitro» діагностики
 • Сфера екології
 • Наукові експерименти — фільтраційне обладнання
 • Криміналістика
 • Дослідження клітинної біології

Про виробника «Sarstedt»

«Біо Тест Мед» – офіційний партнер і ексклюзивний дистриб’ютор фірми Sarstedt. Сарштедт — провідний виробник засобів для взяття проб крові та лідер по виробництву предметів з медичного пластику. Компанія створена в 1960 роках, а нині фірмою сформовані понад 30 представництв в декількох країнах світу. Витратна продукція фірми Sarstedt відповідає вимогам МОЗ України завдяки використанню новітнього виробничого обладнання та контролю за якістю виробів.

У список товарів Sarstedt, що поставляються на Україну входять вироби, що застосовується в наукових і медичних сферах:

 

 • Пробірки різних форм і розмірів
 • Наконечники дозаторів
 • Штативи
 • Вироби для спектрографічного дослідження
 • Піпетки й чашки «Петрі»
 • Тупфери для ДНК-експертизи для криміналістики
 • Контейнери
 • Планшети ІФА
 • Засоби для взяття мазків

Переваги

Головними перевагами пластикових виробів Сарстедт є надійність, безпеку експлуатації й велика різноманітність. Всі товари, від пробірок до чашок «Петрі» і планшетів ІФА, проходять сувору перевірку якості.

Широкий асортимент продукції Сарстедт, орієнтованої на взяття та аналіз практично будь-яких біологічних проб (крові, калу, сечі), дозволяє забезпечити всім необхідним навіть саму вимогливу медичну або дослідницьку лабораторію.

Так само варто зазначити, що в деяких сферах проведення аналізів, є практично «правилом хорошого тону» використання саме продукції компанії Sarstedt.

Наприклад, при взятті аналізів крові застосовують систему Monovette, що відмінно себе зарекомендувала. Гострий зріз голки системи мінімізує больові відчуття при взятті аналізу. Ударостійкий пластик максимально убезпечить перевезення взятих проб, а вбудована мембрана виключить можливість “аерозольного ефекту”.

система моноветт

Як вже зазначалося, продукція Sarstedt відрізняється значною різноманітністю. Крім пластикової медичної продукції Sarstedt виробляє роботизовані автомати, що сортують зібраний біоматеріал.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО