Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Системи взяття крові для діагностики цукрового діабету (аналіз крові на цукор)

Для діагностики цукрового діабету проводиться аналіз крові на цукор.
Він дозволяє виявити це системне та важке захворювання , причому у двох його формах: інсулінозалежної та інсуліно незалежної.

Продовжити

Пробірки з реагентами для проведення аналізів венозної крові

Пробірки з реагентами для аналізу крові (без вакууму)

Збереження зібраного біологічного матеріалу і безпеку роботи медперсоналу забезпечують герметичні пробірки з кришками різних кольорів, що запобігають випаровуванню рідин, а пластик, з якого зроблені пробірки, повністю нівелює ризик її розбиття при падінні. Пробірки Sarstedt містять оптимальну кількість реагентів для проведення аналізів крові.

Продовжити

Види моноветт - система кольорового маркування

Система Monovette® - винахід в сфері забору крові, призначений для взяття зразків, зберігання, транспортування і лабораторних досліджень. Дану систему широко використовують в медицині у всьому світі завдяки зручності, безпеки і надійності.

Продовжити

Забір венозної крові у новонароджених

Взяття венозної крові на аналізи у новонароджених і недоношених дітей.

В силу вікових та анатомофізіологічних особливостей дитячого організму, взяття венозної крові для лабораторних досліджень у новонароджених і недоношених дітей має певну специфіку і вимагає спеціальних медичних виробів. Такі вироби повинні максимально убезпечити маленького пацієнта від ризику інфікування до найменшої травматичності.

Продовжити

Забір венозної крові для аналізу позаклітинної ДНК

S-Monovette® cfDNA Exact — для неінвазивного пренатального тестування (NIPT), молекулярної характеризації та моніторингу терапії у пацієнтів з онкологією, а також моніторингу відторгнення трансплантата після трансплантації органів.

ДНК в основному локалізована в ядрах клітин, проте дуже невелика кількість ДНК також міститься в системі кровообігу (у безклітинному та фрагментованому вигляді в плазмі крові). Ця позаклітинна ДНК зазвичай є продуктом розпаду загиблих клітин.

Продовжити

Правила роботи з кріопробірками (заморожування і розморожування клітин)


При роботі з пробірками CryoPure завжди дотримуйтесь наступних правил безпеки:

  • Зберігайте кріопробірки тільки в газовій фазі.
  • Заповнюйте пробірки до нанесеної позначки.
  • Щільно закривайте кришку пробірки. Не закручуйте пробірку з зусиллям, не використовуйте для закручування пробірки будь-які підручні засоби.
  • Використовуйте захисний одяг, екран для захисту особи, окуляри і рукавички.
  • Поміщайте кріопробірки в контейнер з кришкою.

Продовжити

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО