Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Кювети для спектрофотометра

Стандартом сучасної лабораторії стало використання одноразового пластикового посуду. Такий підхід значною мірою економить час, який витрачається на стерилізацію й усуває ризик контамінації, завжди присутній при використанні багаторазового посуду. Наприклад, під час проведення аналізів у видимій і ультрафіолетовій частині спектру краще використовувати одноразовий посуд, а саме — одноразові пластикові кювети.

На медичному ринку, в даний момент є багато різних пропозицій лабораторного посуду.

Європейський виробник пластикових виробів медичного призначення — Сарштедт — пропонує ефективну альтернативу кварцовим і скляним кюветам. Лабораторні кювети Sarstedt виготовляються з полістиролу (PS) і акрилу (PMMA) з довжиною оптичного шляху 10 мм.

Подібні кювети Сарштедт призначаються для фотометричних і спектрографічних методів вимірювань та охоплюють діапазон довжин хвиль від 300 нм та від 330 нм.

Кювети випускаються так само і у вигляді полумікрокювет. Вони мають кілька варіантів: з 2-ма оптичними сторонами, або з 4-ма оптичними сторонами й здатні вимірювати флуоресценції під кутом 90°.

Для проведення ПЛР-досліджень пропонуються спеціальні UV-кювети, які були розроблені для досягнення рівномірної зміни температури, скорочення часу робочого циклу і поліпшення відтворюваності результатів ПЛР і кількісної ПЛР.

Такі кювети Сарштедт підійдуть для проведення вимірювань в УФ-діапазоні при довжині хвилі від 220 нм. Не варто забувати, що багаторазовий лабораторний посуд, наприклад, кварцові кювети, повинні промиватися перед наступним використанням. При цьому виникає ризик контамінації, що при використанні пластикових, виключений. Пластикові кювети підходить для використання з багатьма моделями фотометрів / спектрофотометрів провідних виробників з довжиною оптичного шляху 10 мм, наприклад, Eppendorf BioPhotometer, ThermoSpectronic, Perkin Elmer, Bio-Rad, Analytik Jena та ін.

Так само, пропонуються UV-кювети, які сертифіковані на відсутність ДНК, ДНК аз / РНК-аз і білків. Кювети поставляються в зручних пінополістирольних контейнерах по 100 шт.

Купити одноразові пластикові кювети Ви зможете у нас, попередньо проконсультувавшись з нашими менеджерами за телефоном 044 248 46 25.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО