Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Набори реагентів для ІФА

Набори ІФА призначені для проведення імуноферментного аналізу. За допомогою них виявляють певне антитіло, яке виробляється організмом людини. Суть даного аналізу — визначення наявності антитіл та типу антитіл. Збудниками можуть бути віруси, гриби, бактерії або різні паразити. До того ж, ІФА допомагає визначити на якій стадії знаходиться захворювання. Істотним плюсом є і те, що набори ІФА дозволяють не тільки виявити збудника, а й визначити титри антитіл. Це дає можливість дати оцінку стійкості організму до різних видів хвороб і спрогнозувати їх майбутній розвиток.

Набори для імуноферментного аналізу діють на основі специфічної реакції, що має назву «антиген-антитіло». Для проведення реакції використовується зразок крові пацієнта. Завдяки широкому асортименту ІФА наборів, можна виявляти найрізноманітніші захворювання і проводити різні діагностики:

Біо Тест Мед пропонує купити ІФА набори виробництва компанії Virion\Serion. Institut Virion\Serion GmbH – це німецький інститут, який був створений ще в 1978 році. Набори для ІФА аналізу, що випускаються Virion\Serion, мають високу якість, яка була досягнута завдяки 40-ка річному досвіду.

    Унікальність наборів в тому, що:
  • вони мають взаємозамінні реагенти;
  • у них єдина методика проведення аналізів;
  • калібруванням по одній точці;
  • можливість дослідження по сухій краплі крові;
  • можливість поєднувати в одній плашки різні титри антитіл.

ІФА набори купити можна попередньо проконсультувавшись з нашими менеджерами за телефоном 050 316-38-58.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО