Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Планшети для ПЛР і тканинних культур

Планшети дуже широко і часто використовуються в лабораторіях і медичних установах. Вони вже давно довели свою практичність і незамінність. Наша компанія представляє кілька напрямків планшетів:

 • ПЛР планшети;
 • Планшети для тканинних культур;
 • Мікропланшети для ІФА.

Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) – важливий вид діагностики, який можливо провести не у всіх медичних установах. Для проведення такої процедури використовується спеціальний прилад — ампліфікатор, куди поміщаються луночні планшети ПЛР з пробами біоматеріалів, для їх подальшого нагрівання. За допомогою планшетів матеріал надійно фіксується і рівномірно нагрівається в ампліфікаторі.

Асортимент ПЛР планшетів, які надає наша компанія, широкий і в ньому можна знайти відповідне рішення для практично будь-якого ампліфікатора. До уваги представлені як низькопрофільні, так і високопрофільні планшети. Так само і ті і інші є у варіантах:

 • зі спідницею;
 • без спідниці;
 • з половинною спідницею;
 •  білі;
 • прозорі.

Варто відзначити, що всі ПЛР планшети відповідають стандарту PCR Performance Tested. Вони проходять сувору перевірку на чистоту і стерильність. Як наслідок – гарантовано не містять ДНК, ДНК-ази / РНК-ази та ПЛР-інгібіторів.

Планшети для ТК, чи планшети для клітинних культур, застосовуються для вирощування клітин. Вирішальним фактором при культивуванні клітин є якомога більш точне відтворення середовища даних клітин. Тому надзвичайно важливо підібрати відповідну поверхню в посудині, де буде відбуватися ріст, тому що виживання, розмноження і диференціація багатьох типів клітин можливі тільки після успішної адгезії. Знаючи про ці особливості, наша компанія пропонує на вибір планшети з різними адгезивними властивостями, що мають, для більшого комфорту, кольорове маркування:

 • З високу адгезією;
 •  Зі стандартною адгезією;
 • З неадгезивною поверхнею.

Планшети для ТК Sarstedt відповідають стандарту TC Tested, а це значить, що вони стерильні апірогенні / вільний від ендотоксинів, не цитотоксичні, вільні від ДНК, ДНК-ази / РНК-ази.

Мікропланшети для ІФА виробляються з високоякісного полістиролу в стандартному форматі SBS. Планшети відрізняються однорідною оптичною якістю і підходять до будь-яких поширених моделей диспенсерів, промивачів і зчитувачів. Пропонуються три форми дна (плоска, кругла і конічна) для різних сфер застосування. Для швидкого орієнтування при заповненні лунок поглиблення мають додаткову буквено-цифрове маркування. На кожен планшет нанесені номер партії та дата закінчення терміну придатності.

Купити планшети ПЛР, ТК і ІФА Ви зможете у нас, попередньо проконсультувавшись з нашими менеджера за телефоном 044 241 1278.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО