Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Штативи

Штативи для лабораторій

Лабораторний штатив — це обладнання, яке призначене для зручного транспортування, зберігання і підготовки матеріалу до дослідження. Існує безліч досліджень, для яких актуальним є використання лабораторних штативів. Вони полегшують організацію простору на робочому місці, за допомогою колірного кодування впорядковують використання, забезпечують розміщення і транспортування ємностей з якими працює медичний персонал.
Таке необхідне для роботи лабораторії обладнання як штативи, ви можете купити у нас.

ТОВ “Біо Тест Мед” пропонує широкий вибір штативів різноманітного призначення:

  • Штативи універсальні для пробірок і мікропробірок;
  • Спеціалізовані штативи для кріопробірок;
  • Штативи призначені для використання, зберігання і стерилізації наконечників;
  • Штативи, які використовуються з чашками Петрі;
  • Штативи, що мають температурний індикатор.

Штативи для пробірок, мікропробірок

Кольорові штативи з поліпропілену (з ручками і без) відрізняються високою механічною міцністю і стійкістю до дії хімічних реагентів. Штативи випускаються в форматі 5 х 10 (на 50 пробірок). Завдяки своїй конструкції штативи легко і міцно штабелюються, забезпечуючи економію простору при зберіганні.
Прозорі штативи, виготовлені з полікарбонату розбираються та автоклавуються (з температурним режимом до 121 °С), призначені для мікропробірок і пробірок. Штативи лабораторні складаються з трьох рівнів, які скріплені між собою гвинтом, що забезпечує стійке положення пробірок в штативі. Такі штативи з полікарбонату характеризуються високою стійкістю до ударів і витривалістю до дії агресивних хімічних речовин.

Штативи для кріопробірок Cryo Box

Кріобокси — кольорові штативи лабораторні з полікарбонату зі зйомною прозорою кришкою для зберігання кріопробірок з пробами біоматеріалу в умовах глибокого заморожування при низьких температурах до 196 °С (наприклад, для зберігання в рідкому азоті). Кожне «гніздо», в якому буде знаходитися пробірка, пронумеровано для полегшення ідентифікації. Штатив автоклавується при температурі + 121 °С близько 20 хвилин.

Штативи для використання, зберігання і стерилізації наконечників

Tip SystemBox – контейнер з відкидною кришкою, для зберігання 96-луночних лотків (штативи-вставки) з наконечниками.
Tip SystemBox підходить для багаторазового автоклавування. У Tip SystemBox розміщуються штативи-вставки на 96 наконечників, які ергономічно штабелюються один на інший. Лотки марковані різними кольорами в залежності від обсягу наконечника.

Лабораторні штативи для чашок Петрі

Штативи DishRack призначені для зберігання, безпечного транспортування і розміщення в інкубаторах стандартних чашок Петрі.
DishRack мають тримальні смуги, які збережуть чашки Петрі, що містяться в штативі навіть при сильній вібрації. В DishRack можна розмістити 52 і 82 чашки Петрі розміром 92 х 16 мм.
Вони виконані з полікарбонату, значною мірою стійкого до впливу кислот і лугів.
Штативи DishRack випускаються в 5 колірних варіантах, що дозволить лабораторії зручно розділяти потоки чашок Петрі з посівами в залежності від типу досліджуваного біоматеріалу.

Штативи з температурним індикатором IsoFreeze

Штативи IsoFreeze на 96-лунок підходять для ПЛР-планшетів, стрипів і окремих 0,2 мл пробірок.
Штативи з температурним індикатором призначені для роботи з ПЛР-реагентами, клітинами, ферментами та іншими чутливими до температури реагентами, які вимагають підтримки певної температури.
Їх особливістю є помітна зміна кольору з лілового на рожевий при перевищенні оптимального температурного діапазону (від 7°С).
Штатив IsoFreeze також застосовується для повільного розморожування зразків і зупинки реакцій. При його використанні ризик контамінації мінімальний, тому що проби не потрібно поміщати в лід.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО