Як ми працюємо

Ми пропонуємо

ВІРОСАН МЕД

Засіб для дезінфекції «Віросан Мед»

Реальною загрозою для здоров’я персоналу лікувально- профілактичних закладів є зараження різними інфекціями через постійний контакт з пацієнтами та біологічними матеріалами людини (кров, пошкоджені тканини та інше). Усі заклади охорони здоров'я потребують сучасного та надійного засобу для деконтамінації поверхонь широкого спектру дії. Таким засобом є «Віросан Мед».

«Віросан Мед» — концентрований розчин для розведення, що має антимікробну активність, віруліцидні та фунгіцидні властивості.

Концентрований засіб для дезінфекції «Віросан Мед» має:

  • антимікробну активність щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), збудників особливо небезпечних інфекцій (чуми, холери, туляремії, сапу, меліоїдозу, сибірки);
  • віруліцидні властивості до вірусів грипу, вірусу імунодефіциту людини, кору, епідемічного паротиту, вірусних гепатитів A, B, C, D, норо-, аденовірусів, ротавірусних гастроентеритів, ЕСНО, Коксакі, корона вірусів людини, зокрема вірусу SARS-CoV-2, поліомієліту та інших вірусів;
  • фунгіцидні властивості щодо грибів типу кандіда та патогенних дерматофітів.

Випускається у флаконах і каністрах об'ємом 1 л, 5 л, 10 л.

Застосування

Дезінфекційний засіб «Віросан Мед» призначений для миття та дезінфекції в закладах охорони здоров’я усіх профілів:

  • лабораторіях всіх типів;
  • аптечних закладах;
  • в закладах агропромислового комплексу, мікробіологічної, фармацевтичної, парфумерно-косметичної промисловості та на інших епідемічно-значимих об’єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних робіт відповідно до діючих санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил;
  • у вогнищах інфекційних хвороб.

Використовується для дезінфекції поверхонь приміщень, твердих меблів, поверхонь обладнання та апаратури, санітарно-технічного обладнання, гумових килимків, санітарного транспорту, прибирального інвентарю, при проведенні профілактичної, заключної, поточної дезінфекції в осередках інфекційних захворювань та для проведення прибирань у лікувально-профілактичних закладах.

Зберігання
Зберігати в тарі виробника за температури від 5 ºС до 35 ºС у сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях. Не допускається попадання прямих сонячних променів. Термін придатності робочого розчину складає 14 діб, за умови зберігання його у закритих ємностях. Термін придатності 3 роки.

Virosan_Med

Способи застосування
Дезінфекцію здійснюють способами протирання, зрошення у відповідності з режимами, наведеними у таблиці 2. Дезінфекцію об’єктів при проведенні генеральних прибирань в лікувально-профілактичних закладах здійснюють у відповідності з режимами, наведеними у таблиці 3. Дезінфекцію на санітарному транспорті здійснюють способом зрошення за режимом знезараження поверхонь при відповідній інфекції.
Поверхні в приміщеннях (підлога, стіни, двері тощо), предмети обстановки (тверді меблі), поверхні обладнання та апаратури, гумові килимки, санітарно-технічне обладнання (ванни, раковини, унітази) протирають ганчір’ям, яке змочене розчином засобу, або зрошують із гідропульта, автомакса, розпилювача типу «Квазар» тощо.
Норма витрати засобу при використанні способом протирання складає
100 см³/м² поверхні, що піддається обробці (при туберкульозі - 250 см³/м²), при використанні способом зрошення – 300 см³/м² (гідропульт, автомакс), 150 см³/м² (розпилювач типу «Квазар») на одну обробку.
Забруднені поверхні обробляють двічі. Після закінчення дезінфекції методом зрошення проводять вологе прибирання, санітарно-технічне обладнання ополіскують водопровідною водою. Після проведення дезінфекції приміщення провітрюють протягом 30 хвилин. Прибиральний інвентар замочують у розчині засобу, по закінченні дезінфекції його ополіскують у водопровідній воді.
 

Таблиця 1. Приготування робочих розчинів засобу

Концентрація (%) розчину по препарату Кількість інгредієнтів (мл) для приготування робочого розчину
1 л 10 л
Віросан Мед Вода Віросан Мед Вода
0,05 0,5 999,5 5 9995
0,1 1 999 10 9990
0,2 2 998 20 9980
0,4 4 996 40 9960

Таблиця 2. Режими дезінфекції поверхонь приміщень розчином

Обробка поверхонь в приміщеннях, твердих меблів, поверхонь приладів та апаратів при: Концентрація
розчину,%
Експозиція
бактеріальних інфекціях
(за винятком туберкульозу)

0,05

0,1

60

30

туберкульозі 0,4 60
інфекціях вірусної етіології 0,2 60
кандидозах 0,2 30
дерматофітіях 0,4 30

Таблиця 3. Режими дезінфекції об’єктів при проведенні генеральних прибирань в лікувально-профілактичних закладах

Профіль лікувально-профілактичного закладу Концентрація розчину, % Експозиція, хв
Соматичні, хірургічні відділення, процедурні кабінети, стоматологічні, гінекологічні та акушерські відділення і кабінети, лабораторії
0,2
60
Протитуберкульозні лікувально-профілактичні заклади
0,4
30
Інфекційні лікувально-профілактичні заклади
0,2
60
Шкірно-венерологічні лікувально-профілактичні заклади
0,4
60
НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО