Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Системи забору венозної крові

Системи для забору венозної крові на цей момент є найефективнішими пристроями для отримання зразків, які потім можна досліджувати в медичних лабораторіях.

Така популярність вакуумних систем для забору венозної крові обумовлена ​​їх величезною перевагою перед вже застарілою традицією брати зразки крові за допомогою шприца.

У такого способу є ряд недоліків:

  • Імовірність контакту медичних працівників зі зразками крові;
  • Згортання крові в голці;
  • Довготривала процедура взяття зразків;
  • Необхідність зробити кілька проколів у вені для різних аналізів.

Вакуумні системи на голову перевершують шприци. Але компанія Sarstedt пішла трохи далі і удосконалила дані системи.

S-Monovette - це двокомпонентна система забору венозної крові. На відміну від вакуумних систем, в ній відсутній багаторазовий (контаміновані) перехідник для голки. Це забезпечує найбільш точні, та не спотворені, результати досліджень.

Також, на відміну від вакуумних систем, де через перехідник медичним працівникам необхідно тримати систему під певним кутом, S-Monovette дає можливість проводити забір легко і зручно. Всередині голка системи вкрита антикоагулянтом, що дозволяє брати кілька пробірок з кров’ю без тромбування голки.

Ще одна з переваг системи S-Monovette - це можливість проводити забір крові аспіраційним методом, що вкрай важливо для пацієнтів з важкими венами (діти, вагітні, люди похилого віку, хворі на рак, люди з асоціальним способом життя).

Система взяття венозної крові S-Monovette виготовляється з усіма стандартними реагентами-наповнювачами, потрібними для отримання сироватки, сироватки з гелем, плазми, плазми з розділовим гелем, а також для гематологічних, коагулологічних, рівня глюкози, ШОЕ, мікробіологічних досліджень (пробірка без реагенту).

Купити систему для забору венозної крові S-Monovette Ви зможете у нас, попередньо проконсультувавшись з нашими менеджера по телефону 050 316-38-58.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО