Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Чашки Петрі

Чашки Петрі для лабораторій

Професійна діяльність кожної лабораторії неможлива без використання спеціалізованого посуду. Вона виготовляється в багатьох конфігураціях і обсягах, а також з різних матеріалів, в залежності від кінцевого її призначення та умов використання. До такого посуду відноситься і чашка Петрі — незамінний підручний матеріал в мікробіологічних лабораторіях. Хоч цей виріб винайшли вже понад 100 років тому, нині користується не меншим попитом в процесі проведення медичних досліджень.

Які бувають чашки Петрі?

Існують одноразові — пластмасові, і багаторазові — скляні чашки Петрі. Проте використання скла — застарілий метод, пластик — більш сучасний варіант. Застосовуючи пластикові чашки, відпадає необхідність в стерилізації. Вони значно безпечніші та зручні у використанні. Одноразові чашки Петрі забезпечують більшу відтворюваність результатів досліджень.

Обов’язковою умовою для такого посуду є максимальна прозорість, адже тільки так можна отримати об’єктивну інформацію щодо предмета досліджень.

Для чого застосовуються чашки Петрі?

Чашка Петрі — багатофункціональна лабораторний посуд, за допомогою якої проводиться велика кількість різних процесів:

  • культивування мікроорганізмів — бактерій і грибів, шляхом посіву їх на спеціальну поживну суміш;
  • культивування тканинних культур;
  • препарування організмів тваринного і рослинного походження.

Чашки Петрі для тканинних культур мають стандарт TC Tested (sterile, non-pyrogenic / endotoxin-free, non-cytotoxic, DNase- / RNase- / DNA-free). Пропонуються з трьома типами поверхні: для адгезивних клітин, для чутливих адгезивних клітин і для суспензійних культур. Для експериментів з клонування пропонуються чашки Петрі з поверхнею для адгезивних клітин і нанесеною сіткою.

У нас ви можете придбати чашки Петрі необхідного Вам діаметру. Вся продукція відрізняється високою якістю і відмінними характеристиками: кришки чашок щільно прилягають до стінок посуду або є спеціальні чашки з вентиляцією, поверхня виробів гладка і рівномірна, з максимальним ступенем прозорості. Кислоти й луги ніяк не впливають на цілісність і гладкість поверхні чашок, тому вони підходять для великої кількості експериментів.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО