Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Системи забору капілярної крові

Системи взяття капілярної крові Мікровет компанії Сарстедт багато хто вважає надзвичайно зручними та надійними. Система виглядає як міцна пластикова пробірка, що містить реагенти, куди проводиться забір крові та капіляр, за допомогою якого і здійснюється забір.

Завдяки простоті і легкості використання Мікровет, такі системи для забору капілярної крові використовуються в більшості лікарень, клінік, лабораторій. Пробірка забезпечує безпеку персоналу не тільки при транспортуванні (завдяки ударостійкому пластику), але і під час забору крові. На пробірці знаходиться кришка, що защіпається, яка не дозволить якось контактувати медперсоналу з кров’ю пацієнта, який здійснює взяття проб крові.

Отримання проби крові проводиться, коли система взяття капілярної крові розташовується горизонтально. Внаслідок капілярного ефекту наповнення проводиться автоматично і легко. Це дозволяє швидко отримати необхідний обсяг крові навіть без необхідності медпрацівникові додатково тиснути на палець пацієнта, що зменшує больові відчуття. Після завершення процедури капіляр виймають, а пробірку закривають. В пробірці міститься реагент-антикоагулянт, який не дозволяє згорнутися взятим пробам.

Також, системи для забору капілярної крові Мікровет мають ряд додаткових переваг. Пробірки Мікровет випускаються з вмістом різних реагентів, що дозволяє підібрати систему під певний тип аналізу. Всі пробірки мають кольорове маркування, що значно полегшує орієнтування в реагентах — наповнювачів.

Купити систему для забору капілярної крові Ви зможете у нас, попередньо проконсультувавшись з нашими менеджера за телефоном 050 316-38-58.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО