Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Системи взяття крові

Системи для забору крові є неодмінною умовою для будь-якої медичної лабораторії, поліклініки або лікарні.

Системи забору крові, в залежності від способу взяття зразків, поділяють на венозні і капілярні. На ринку, компанією Сарштедт, найбільш яскраво представлені два зразки таких систем - для венозних проб S-Monovette і для капілярних Microvette. Обидві системи відмінно пристосовані для безпечного транспортування взятих зразків і надзвичайно прості у використанні.

Зараз, найпоширенішими й найбільш запитуваними є вакуумні системи для забору крові. Їх незаперечна перевага, яка і забезпечило їм таку першість, - це максимальне зменшення ймовірності до лабораторних помилок при взятті аналізів у пацієнта. Вони дозволяють швидко і найменш болісно отримати якісний зразок крові.

Більш того - компанія Сарштедт, йдучи в ногу з часом, удосконалила цю технологію внісши у відомі вакуумні системи, шприцеву техніку для взяття крові.

Система S-Monovette дозволяє медичному працівнику вибирати, який метод оптимальний для пацієнта: вакуумний або шприцевий.

Дана методика дозволяє проводити забір венозної крові для таких категорій пацієнтів, для яких вакуумна техніка не підходить (діти, вагітні, люди похилого віку, хворі на рак, люди з асоціальним способом життя).

Купити системи забору крові Ви зможете у нас, попередньо проконсультувавшись з нашими менеджерами по телефону 050 316-38-58.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО