Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Контейнери для взяття (збору) і транспортування біоматеріалів

ТОВ “Біо Тест Мед” пропонує широкий вибір лабораторного посуду для взяття і транспортування біоматеріалів:

  • Універсальні контейнери для взяття біоматеріалів
  • Ємність для збору сечі
  • Пробірки для взяття слини на аналіз
  • Контейнери для взяття зразків калу
  • Транспортні пробірка з тампоном-зондом
  • Контейнери (набір) для збору добової сечі
  • Тупфери (свеби) для криміналістики і ДНК-експертизи

Універсальні контейнери для взяття біоматеріалів це ємності з гвинтовою кришкою або кришкою, що защипається. Вони можуть використовуватися для взяття слини, сечі або калу на аналізи.

Ємність для збору сечі Urine Monovette забезпечує гігієнічний збір сечі і підходить в якості посудини для тест-смужок і аналізаторів, а також в якості центрифужної пробірки для відділення осаду. Urine Monovette з борною кислотою ефективно стабілізує рівень мікроорганізмів протягом 48 годин.

Пробірка для взяття слини на аналіз Salivette забезпечує оптимальний спосіб гігієнічного збору слини. Збір зразків з Salivette є дуже легким: пацієнт дістає з пробірки тампон та жує його 60 секунд. Пропонується пробірка з бавовняним тампоном, синтетичним свебом для аналізу на рівень кортизолу, і тампоном з лимонною кислотою для посилення слиновиділення. Salivette забезпечує надійні і точні результати, навіть при невеликій кількості слини і дуже низьких концентраціях аналізів.

Контейнери для взяття зразків калу являють собою міцну поліпропіленову пробірку з різьбовою кришкою. Зручне і безпечне взяття зразків калу забезпечується ложечкою або шпателем, які вбудовані в кришку.

Транспортна пробірка призначена для взяття і транспортування бактеріологічних, серологічних і цитологічних проб. Транспортна пробірка від Сарштедт забезпечує оптимальні умови транспортування навіть для найвимогливіших мікроорганізмів. Пропонується з алюмінієвим або пластиковим зонодом-тампоном на вибір. Виріб для взяття мазків випускається в двох варіантах:

  • стерильна пробірка без середовища
  • з транспортним середовищем Amies
  • з транспортним середовищем Amies і вугіллям

Також їх можна застосовувати в харчовій промисловості в рамках гігієнічного контролю і для взяття проб з різних поверхонь. Контейнери для збору добової сечі Набір для збору добової сечі UriSet 24 складається з контейнера на 2000 або 3000 мл з прозорою смужкою для візуального контролю, стакан для зручного збору сечі і транспортування проби і стабілізатор.

Тупфери (свеби) для криміналістики і ДНК-експертизи Тупфери для взяття мазків не містять ДНК та EtO-стерілізовані. Призначені як для взяття порівняльних проб, так і для встановлення слідів ДНК на місці злочину. Вентиляційна мембрана в дні пробірки забезпечує самовисихання тупфера в пробірці. Процес стерилізації етиленоксидом, розроблений спеціально для вимог судової медицини, а також умови найсуворішої чистоти виробничого процесу гарантують відсутність ДНК на тупферах.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО