Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Лабораторний пластик

Лабораторний посуд із пластику є невід'ємним атрибутом будь-якої поважаючої себе організації, яка працює з різноманітними біологічними матеріалами.

Лабораторний пластик - об'єднує назву для різних типів витратних матеріалів, спецрезервуарів, флаконів, чашок і інших інструментів, виготовлених з поліуретану, які застосовуються в лабораторних дослідженнях.

В силу своєї специфіки лабораторний посуд для медичних і хімічних лабораторій повинен відповідати цілій низці вимог. Бути стійким до ударів, впливів різних агресивних органічних і хімічних речовин, переносити різкі перепади температур.

За цими, та багатьма іншими причинами, якщо Ви хочете отримати точні результати своїх досліджень, то лабораторна тара з пластику повинна бути якісною. Саме таку продукцію для лабораторій пропонує виробник Sarstedt.

Реалізуючи лабораторний пластик Sarstedt компанія Біо Тест Мед може гарантувати якість планшетів для ІФА, серологічних піпеток, пробірок з круглим і плоским дном, кріопробірок, чашок Петрі та багато іншої продукції для медичних центрів.

Купити лабораторний посуд Ви зможете у нас, попередньо проконсультувавшись з нашими менеджера за телефоном 050 316-38-58.

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО