Як ми працюємо

Ми пропонуємо

Ланцети для забору крові

Ланцет для забору крові є найбільш прогресивним і безпечним способом отримання зразків капілярної крові з пальця пацієнта.

Новітні ланцети для взяття капілярної крові так само часто називаються автоматичними скарифікаторами. Вони мають величезний ряд переваг перед застарілими металевими скарифікаторами, які, однак, все ще застосовуються в деяких лікарнях.

Компанія Сарштедт розробила п’ять спеціально призначених виду скарифікаторів:

  • для дітей;
  • для підлітків;
  • людей похилого віку;
  • людей з нормальною шкірою;
  • людей з огрубілою шкірою.

Медичний ланцет дозволяє абсолютно безболісно брати проби крові завдяки своїй конструкції. Особливо це актуально, коли призначений ланцет для забору крові у дітей. Значне зменшення больових відчуттів досягається завдяки малому діаметру голки й рівномірному тиску на неї в момент взяття аналізу. Ранка, що залишилася затягується надзвичайно швидко і не болить. Ланцет для новонароджених, так само відомий як неонатальний ланцет, дає можливість брати зразки з п’яти немовляти не завдаючи йому болю і не вводячи малюка в стан стресу. Таке рішення є надзвичайно актуальним, оскільки не прищеплює дитині страху перед походом в поліклініку для взяття аналізу крові.

При використанні, автоматичний ланцет, що не несе ніякої загрози випадкового зараження. Він абсолютно безпечний як для персоналу, так й для пацієнта. У пристрої розташовується стерильна голка, яку захищає спеціальний ковпачок. Пусковий механізм ланцета Сарштетд виключає можливість повторного виходу голки, а значить виключається й імовірність зараження. Завдяки можливості вибору та контрольованості глибини проколу для отримання необхідного обсягу крові не варто боятися ризику пошкодження кістки.

Ланцет автоматичний дитячий купити або інший тип автоматичного ланцета Ви можете у нас, попередньо проконсультувавшись з нашими менеджерами за телефоном 050 316-38-58.

 

НАША ГРУПА КОМПАНІЙ 
BioTestLabVetfactorVeteco

МИ ПРОПОНУЄМО